Casa De Veraneio 1
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Háziállat nem engedélyezett |
A Casa De Veraneio 1 Capão da Canoa legfeljebb 7 vendég számára alkalmas, és privát parkolóval rendelkezik.
A vendégek a szobából élvezhetik a belső udvarra néző kilátást. A nyaraló fürdőszobái külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak.
Itt egy teakonyha is használható, elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel.
- Helyi látnivalók
- Capao Novo Beach1,1 km
- Clube Vilage Praia Club2,1 km
- Boteco da Praia2,1 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel36 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- Tea és kávéfőző
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa De Veraneio 1 biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa De Veraneio 1 Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Casa De Veraneio 1 befogadóképessége?
A Casa De Veraneio 1 akár 7 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa De Veraneio 1 kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Casa De Veraneio 1 elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teakonyhát kínál. - ❓
A nyaraló élvezetes kilátást kínál?
A nyaraló belső udvarra néző kilátással várja vendégeit.